Про компанію

Творча майстерня "Чеширський кіт" проводить майстер-класи для всіх дітей та дорослих, що зараз перебувають у затишній Вінниці. Це валяння з вовни, шиття іграшок, ліплення, малювання, музикування та багато іншого. Творчість рятує душі! 

Без имени-1

Творча Майстерня «Чеширський Кіт» пропонує систему майстер-класів для дорослих і дітей з усіх видів творчості.

   «Творча майстерня« Чеширський Кіт Надає послуги в проведенні різноманітних методик навчання як дітей так і дорослих, майстер-класів для дітей і дорослих в нашій казковій творчої майстерні.

   Наші викладачі професійно навчать Ваших діток уроків малювання, ліплення, англійської мови, заняття йогою, допоможуть підготуватися до школи в Дошколярик. Дошколярик у Вінниці в нашій майстерні викладають фахівці високого рівня. Ваша дитина вивчить ази перед вступом до школи та буде орієнтуватися в багатьох напрямках.

   Майстер-класи для дітей в Вінниці допомагають відпочити від буденності, навчитися чомусь новому, розкрити свої таланти. Всебічно розвинена дитина - це щаслива особистість, яка зможе вільно реалізувати себе в сучасному світі. Забезпечте для своєї дитини привітну, затишну атмосферу, позитив, цікаві пізнання світу, а для себе відпочинок і особистісний розвиток з творчим колективом майстерні «Чеширський кіт» у Вінниці, де цікаво, творчо і по-новому можна розвиватися від 2 рочків! Музика, художнє слово, образотворче мистецтво, театр стають для дитини джерелом переживання радості, відкривають дитині мистецтво, забезпечують багатство вражень.

   Можливі виїзні майстер-класи у Вінниці на дитячі свята та корпоративні вечірки в ресторан, кафе або будь-який зручне для Вас місце.

   Наші переваги

   Під час майстер-класу учасники не тільки навчаються ремеслу, а й отримують інформацію про його історію, дізнаються цікаві факти.

   Всі майстер-класи у Вінниці проходять у творчій атмосфері, легко, радісно, ​​невимушено. І обов'язково чай - трав'яний, фірмовий, «чеширський» :).

   Ми надаємо всі необхідні матеріали для роботи. З собою необхідно мати лише бажання творити і гарний настрій. Тривалість майстер-класу залежить від ступеня його складності. Від години до чотирьох. Всі вироби, виготовлені «саморучно» учасники майстер-класу забирають з собою.

   Також, в нашій майстерні ви зможете придбати авторську сувенірну продукцію ручної роботи. Окремими напрямками виділені: малювання та англійська мова. Ми не шукаємо легких шляхів. Ми робимо складні і цікаві роботи. Це і авторська лялька в Вінниці, текстильна лялька в Вінниці, лялька з ниток у Вінниці. Ці роботи в техніці пап'є-маше у Вінниці, декупаж, скрапбукінг, квілінг в Вінниці.

   Ми варимо натуральне мило ручної роботи і робимо прикраси з намистин і тканини. Ліпимо, фарбуємо, плетемо, мотаємо.

   Дуже багато уваги в нашій майстерні приділяється роботам з натуральної вовни. Це валяні іграшки та незвичайні всілякі прикраси. Це картини, виконані в техніці «вовняна акварель». Це валяні тапочки, сумки, клатчі, рукавиці, рукавиці та інше.

   Чому саме ми ...

   Та тому що ми кращі !!! Ми підберемо напрямок індивідуально для кожного, так як у нас працюють справжні професіонали своєї справи, викладачі та творчо розвинені люди, здатні навчити Вашу дитину справжній майстерності.

   Для дітей - це прекрасне і корисне проведення часу, дружнє спілкування, отримання нового досвіду, оволодіння новими техніками, звершення відкриттів.

   Для дорослих - це якийсь момент істини. Виявляється, талановиті всі, без винятку. Це можливість самореалізації, відпочинку душі, відчуття щастя.

   Неодмінно приходьте до нас за адресою: м. Вінниця, вул. Пирогова, 111 або телефонуйте за телефонами: (067) 989-45-22, (063) 311-89-28. Завжди раді ВАМ !!!

баннер кот  

master clas 

Популярні запити нашого сайту:

детское творчество в виннице, выездные мастер-классы, творчество для детей и взрослых, рисование в виннице, батик в виннице, петриковка в виннице, живопись в виннице, уроки рисования в виннице, дошколярик винница, английский для детей винница, лепка винница, лепка из глины винница, детская йога винница, йога для детей, мастер классы для детей в Виннице, мастер классы для взрослых в Виннице, школа развития в Виннице, английский язык для детей, уроки рисования в Виннице, детская йога в Виннице, творческая мастерская Чеширский кот в Виннице, найти школу для обучения в Виннице, мастер-класс для ребенка в Виннице, уроки по моделированию в Виннице, папье-маше в Виннице, пошить куклу в Виннице, поделки винница, сказкотерапия в Виннице,  дошколярик винница, семейные мастер-классы в Виннице, корпоративные мастер-классы в Виннице, подушки из футболок в Виннице, обучение театральному искусству в Виннице, творческая школа на Пирогова Винница, школа развития на Пирогова в Виннице, сделать игрушку самому в Виннице, сделать куклу самому В Виннице, техника мукасоль в виннице, валяная игрушка Винница, уроки по шерстяной акварели в Виннице, шерстяная акварель винница, обучения языкам в Виннице, майстер класи для дітей в Вінниці, майстер класи для дорослих у Вінниці, школа розвитку в Вінниці, англійська мова для дітей, уроки малювання у Вінниці, дитяча йога в Вінниці, творча майстерня Чеширський кіт в Вінниці, знайти школу для навчання мистецтву в Вінниці, майстер клас для дитини в Вінниці, уроки з моделювання в Вінниці, пап'є-маше у Вінниці, пошити ляльку в Вінниці, казкотерапія в Вінниці, дошколярик вінниця, сімейні майстер-класи у Вінниці, корпоративні майстер-класи у Вінниці, подушки з футболок в Вінниці, навчання театральному мистецтву в Вінниці, творча школа на Пирогова Вінниця, школа розвитку на Пирогова у Вінниці, зробити іграшку самому в Вінниці, зробити ляльку самому у Вінниці, техніка мукасоль в вінниці, валяне іграшка

шаблоны joomla

Сайдбар-меню


girl-5680556

girl-5680556

girl-5680556